2014.07.16

Kategori » Rüyalar

Rüyada dana görmek

cinler
 
Geçici olarak ölüm hali olarak açıklanan uyku esnasında görülen olaylar bütünü rüya olarak açıklanmaktadır. Asırlar boyu rüyalar hakkında araştırmalar yapan uzmanlar, bilim adamları ve düşünürler somut olarak belli öğeler ortaya koyamamışlardır. Ancak rüyalar hakkında tabirler yapılmış, görünen rüyanın ne anlama geldiği ve neye yorulması gerektiği gibi çalışmalar yapılmıştır. Günümüzde de rüya tabiri ile ilgili çalışmalar yapan ve kitaplar yayımlayan birçok uzman vardır. Bu makalemizde rüyada dana görmek ne demek, rüyada dana satın almak ne anlama gelir, neye yorulur gibi konulara değineceğiz.

Rüyada dana görmek güzel ahlaka, yumuşak huylu olmaya yorulmuştur. Rüyasında dana gören bir insanın yüreğinde iyilik ve güzellikler olduğu, insanlara davranışlarında sevecenlik ve hoş görülü olduğu söylenmektedir. Çevresi tarafından güvenilen ahlaklı ve itimat edilen birisidir. Yakın çevresinde, eş dost ve akraba arasında sevilen, iyilikleri ile insanların yüreklerinde yer edinmiş biri olarak görülür. Rüyada dana görmek kişinin hareketli bir yapıda olduğunu, kimsenin arkasından konuşmayı sevmeyen, laf taşımayan yani dedikoduyu sevmeyen biri olarak yorumlanır. Yaşamayı seven, hayat ile ve kendi ile barışık dolu dolu yaşamayı seven, insanlara sürekli yardım etmeyi kendine görev edinmiş iyi huylu biri olarak açıklanır.

Rüya da dana görmek yukarıda anlattığımız gibi yorumlanmış ve tabir edilmiştir.  Biraz daha ayrıntılı olarak anlatmaya çalışalım. Kişi rüyasında dana kesiyorsa, hayırlı bir iş ve kısmet yakalayacağına yani rızk olarak feraha kavuşacağı tabir edilmiştir. Rızık olarak sıkıntı da ise feraha kavuşacağına, işleri yolunda gitmiyorsa her şeyin yoluna gireceğine, kısmetsizlik gibi durumların aksine dönüp bol kısmet ve bereket olarak kişiye döneceği anlatılmıştır. 

Rüyada dana kafası görmek ise kişinin atılmak istediği bir iş konusunda o işin hayırlı olduğuna delalet olarak yorumlanmıştır. Hayırlı bir işe adım atılacağı, bu işin kişiye kazanımları olacağı bol rızık ve bereket işareti olduğu söylenir. Bir işe girmeden önce önünü arkasını hesap eden, acaba bu işe atılsam mı, hakkımda hayırlı olur mu gibi soruları kendisine soran bir kişi rüyasında dana kafası görürse o işin hayırla sonlanacağı ve kişi için iyi olacağı bu rüya ile tabir edilmiştir.

Rüyada dana saldırısına maruz kaldığını gören kişinin rüyası da arkasından birilerinin dedi kodu yaptığı ve fesatlığa maruz kalacağı şeklinde tabir edilmiştir. Yüzüne gülen ve arkasından iş çeviren birilerinin olduğu şeklinde yorumlanır kişinin bu gibi insanlara karşı uyanık olması ve bu kişileri tanıması öğütlenir. Ayrıca rüyada dana saldırısına uğrayan kişilerin ticari hayatlarında rakiplerle karşılaşacağı ve bu gibi durumlara hazırlıklı olması gerektiği anlatılır.

cinler

Rüyada dana eti görmek yine helal rızık ve bol kısmet olarak yorumlanır. Helal rızkına yenilerinin katılacağı, yeni bir kapının açılacağı ve bolluk bereket olarak kişiye döneceği yine tabir edilmiştir. Rüyada dana yavrusu seven bir kişinin ise eski mutlu ve huzurlu günlerine geri döneceği, sıkıntıların ve dertlerin geride kaldığı tabir edilir. Arkadaşları arasında neşeli olarak bilinen kişiler yine eski o neşeli hallerine geri dönecek ve mutlu bir hayat süreceklerdir

Rüyada dana satın almak ise yine bolluk ve bereket olarak görülmüştür. Kişinin üzerinde dolaşan kara bulutların kalkacağı ve huzurun tekrar sağlanacağı şeklinde tabir edilmiştir.Rüyada dana görmek her hali ile iyi ve güzel bir rüya olarak yorumlanmıştır. Bolluk, bereket, hayırlı iş ve mutluluk olarak özetlenmiş, Girişilecek yeni bir işin hayırlı ve güzel olarak neticeleneceği tabir edilmiştir.

cinler

 

20.01.2018

avatar

Merve

Aynı rüya icinde dana ve inek görmek

28.11.2017

avatar

Vusal

Bir Bayan Ruyasinda dananin inekle cinsi elaqesini gormus.bu nedir?

18.07.2017

avatar

Galip

İki tane dana gordum ikisinide yaylima goturdum birini oglum getirdi biri donmedi kaybettim

29.10.2016

avatar

Yusuf Doğan

Rüyada Dana görmek

08.10.2016

avatar

Abdullah

Rüyayı gören BAYAN arkadaşım rüyasında mevcutta var olan çiftliklerindeki besilik danaların kafasının olmadığını ve yaşadığını görüyor bu esnada birilerinin onu kovaladığını rüyasında görüyor. Korku icınde kobalandığı kişilerden , kafası olmayan danalardan birinin üstüne binerek kaçtığını söylüyor . Bu rüyanın yorumu ne olabilir ? Teşekkür ederim.

Soru Sorun

Rüyada inek görmek

Rüya yorumlarını yaparken her zaman ayrıntılı olarak yapmaya &ccedi ...

Rüyada dana görmek

  Geçici olarak ölüm hali olarak aç ...

Rüyada dana kesmek

Rüyada dana kesmek, şöhreti yakalamaya, toplum içerisin ...

Rüyada inek sütü görmek

Rüyada inek sütü görmek çoğu rüya tabiri ya ...

Rüyada öküz görmek

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin ...

Rüyada inek sürüsü görmek

Rüyada inek sürüsü görmek hayırlı bir rüya ol ...

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delal ...

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibi için ger&ccedi ...

Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin ...

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net
rüya tabirleri