2015.07.08

Kategori » Rüyalar

Rüyada Süt Görmek

cinler

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık demektir. Çalışmadan edinilen mala, uğraşmadan elde edilen maddi gelirlere işaret olacak olan süt görme, kadın ya da erkek olarak farklı bir rüya yorumu olarak ayrılmıyor. Hem kadınların hem de erkeklerin süt görmesi genel anlamda dingin bir zaman dilimine işaret edecek ve monoton bir hayatı gösteriyor olacaktır.
 

Rüyada memeden süt gelmesi
 

Rüyada memeden süt gelmesi, maddi anlamda birikim yapmanız gerektiğini gösteriyor. Gerek kadın memesinden süt gelmesi, erkek memesinden süt gelmesi olarak yorumlara baktığımızda bu kişinin kısmetini gösteriyor olacak. Memeden süt ne kadar fazla gelirse, o denli zaman hızlanacak ve gelecek olan miktarlarda artıyor olacak. Bu bir miras ya da yapılan bir proje olabilir
 

Rüyada süt kaynatmak
 

cinler

Rüyanızda süt kaynatıldığını görüyorsanız, bekar olanlar için yakın zamanda mutlu bir beraberlik gösteriyor olacak. Evli olanlar için ise ev huzuru ve keyifli bir dönem olarak tasvir edilmektedir.
 

Rüyada süt sağmak
 

Rüyanızda bir hayvandan süt sağdığınızı görüyorsanız bu fakirlikten kurtulacağınız ve rahat ir dönem gireceğinizi gösteriyor olacak. Eğer sağdığınız süt fazla ise, ummadığınızdan da rahat edebileceğini bir maddi imkana ulaşıyor olacaksınız. Süt sağıyorsanız ama az geliyorsa, yine birçok borcunuzdan kurtulacağınızı ve daha rahat edeceğiniz günlere delalet edecektir.
 

Rüyada süt içmek
 

Rüyanızda süt içtiğinizi görüyorsanız, varlığa ve zenginliğe geçiş olarak yorumlayabilirsiniz. Özellikle dünya malını gösteren süt, genel anlamda parayı ve yeni işleri anlatıyor olacak.. Rüyanızda ne kadar çok ve iştahlı içiyorsanız bu o derece artış gösteriyor olacaktır.
 

Rüyada sütten dili Yanma
 

Deyimlerde yer alan sütten dili yanma rüyalar içinde geçerli elbette. Rüyanızda sütten diliniz yandığını görüyorsanız, bu dikkatli olmanız gerektiğini ve maddi olarak daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatıyor olacak. Dikkatli yapılan planlar ile işlerinizi yolunuza koyacak ve hayırlı bir zaman dilimine giriyor olacaksınız.

cinler

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada inek görmek

Rüya yorumlarını yaparken her zaman ayrıntılı olarak yapmaya &ccedi ...

Rüyada dana görmek

  Geçici olarak ölüm hali olarak aç ...

Rüyada dana kesmek

Rüyada dana kesmek, şöhreti yakalamaya, toplum içerisin ...

Rüyada inek sütü görmek

Rüyada inek sütü görmek çoğu rüya tabiri ya ...

Rüyada öküz görmek

Rüyada öküz görmek kişi için, zor günlerin ...

Rüyada inek sürüsü görmek

Rüyada inek sürüsü görmek hayırlı bir rüya ol ...

Rüyada Eşşek Görmek

Rüyada eşek görmek ne anlam ifade ediyor ve hangi durumlara delal ...

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, rüya sahibi için ger&ccedi ...

Rüyada Koyun Görmek

Rüya yorumları arasında koyun en çok görünenlerin ...

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, rüya sahibi için rahatlık ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net
rüya tabirleri